Заміна свічок запалювання у Львові

Заміна свічок

Чому свічки виходять з ладу?

При тривалій роботі свічки, під впливом напруги до 60 тисяч вольт і високих температур в камері згоряння згорає центральний контакт (електрод) і зазор у свічки збільшується, виходячи за межі заводського допуску.

Як впливають зношені свічки на витрату палива і роботу автомобіля?

Спочатку знос свічки почне позначатися в навантажувальних режимах (при розгоні), з`являться пропуски запалювання, іскра в моторі буде працювати з перебоями.
Водій помічає падіння потужності автомобіля при розгоні, а в постійному режимі (наприклад, їзда по трасі) буде збільшуватися витрата палива,оскільки для підтримки швидкості потрібно буде натискати на педаль сильніше. Пізніше автомобіль почне нестабільно працювати на обертах, смикатися.

Коли потрібно міняти свічки запалювання?

Стандартні свічки середньої цінової категорії витримують час роботи до 30 000 кілометрів. Платинові свічки, ціновий сегмент яких вище, дозволять збільшити інтервал заміни до 80 000 кілометрів, а іридієві, в залежності від технології виготовлення, можуть прожити аж до 100 000 кілометрів.

На заводі Вашого автомобіля, інженери вносять в налаштування певні параметри, при яких автомобіль буде працювати безперебійно, з максимальною віддачею, мінімальною витратою і максимально зменшеною кількістю шкідливих вихлопних газів.

У цих параметрах враховують і технічні характеристики свічки, які мають досить широкий розбіг за показниками. Відхилення від заданих параметрів призводить до погіршення роботи двигуна або зовсім до серйозних поломок.

Якщо ви не міняли свічки більше 30 тисяч кілометрів, і ви не знаєте, які саме свічки запалювання встановлені у вашому двигуні, звертайтеся до нас в автоцентр “Ірен”. Ми перевіримо їх стан і, якщо знадобиться така процедура як заміна свічок запалювання Львів, підберемо необхідний варіант, замінивши їх прямо у нас на сервісі.

Завдяки своєчасному виконанню такої справи як заміна свічок накалу Львів, двигун видасть свою повну потужність, не спричиняючи при чому жодних незручностей.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00