Заміна ланцюга і ременя ГРМ у Львові

Заміна ГРМ

Ремінь приводу ГРМ є виробом з гуми, що має спеціальні зубчики на внутрішній стороні. Використання для виготовлення ременів гуми дозволяє зробити їх роботу майже безшумною, проте не можна забувати про те, що через високий ступінь еластичності гуми навіть незначний дефект здатний призвести до розриву. Саме тому необхідно ретельно стежити за станом даного елемента і вчасно вдаватись до такої послуги як заміна ГРМ Львів.

З яких причин відбувається розрив ременя ГРМ?

  • знос ременя (внаслідок тривалої експлуатації або установки неякісного виробу);
  • заклинювання колінвала, помпи або роликів;
  • потрапляння стороннього предмета (досить рідко);
  • витік масла.

Як показує практика, при виникненні будь-яких ознак несправності слід якомога швидше зайнятися подбати про таку річ як заміна ременя ГРМ Львів ціна. Ігнорування проблеми часто призводить до обриву ременя в невідповідний момент, а усунення наслідків вимагає серйозних витрат.


Як часто потрібно міняти ГРМ?

Обов`язково слід провести таку процедуру як заміна ланцюга ГРМ Львів при покупці автомобіля з пробігом. Невідомо, скільки елемент експлуатувався колишнім власником, тому своєчасна заміна абсолютно необхідна: це допоможе уникнути неприємних сюрпризів на дорозі.

Планова заміна ременя ГРМ ціна Львів повинна відбуватися кожні 50 000 - 120 000 км. При цьому потрібно мати на увазі, що конкретні рекомендації різняться в залежності від марки і моделі автомобіля, а також від конструктивних особливостей двигуна. Крім того, при кожній наступній заміні від показника віднімають 10 000 км (оскільки в процесі експлуатації автомобіля відбувається знос елементів і заміна потрібна частіше). Також в деяких випадках необхідна позапланова заміна ременя грм ціна Львів. Для запобігання розриву рекомендується стежити за цілісністю роликів і помпи, регулярно перевіряти натяг ременя, а також вибирати якісні деталі від надійних виробників. Якщо Вас цікавить ціна заміни ГРМ Львів, телефонуйте за вказаними на сторінці номерами - наші консультанти з радістю допоможуть Вам.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00