Діагностика двигуна у Львові

Діагностика двигуна

Виробники автомобілів рекомендують проводити таку процедуру як автодіагностика Львів не рідше 1 разу на рік за умови, що автомобіль справний, а на бортовому комп`ютері не помітні піктограми з помилками. При появі дивних звуків, нехарактерних для машини ривків або поштовхів під час руху необхідно якомога швидше звернутися в надійний сервісний центр з метою ретельної діагностики всіх систем. Це варто зробити і в разі, коли машина не попереджає про поломку, але ви відчуваєте, що її поведінка змінилася.

Комп`ютерна діагностика двигуна Львів проводиться в тому випадку, якщо ви помітили, що двигун видає сторонні звуки, працює нестабільно, втрачає потужність, а витрата палива змінився в бік збільшення. В ході діагностика автомобіля Львів фахівці зазвичай перевіряють систему уприскування, коректність функціонування електрики, а також вимірюють компресію.
Наш автосервіс надає автовласникам широкий комплекс послуг, однією з яких є комп`ютерна діагностика транспортних засобів. Виконується вона на сучасному обладнанні, тому відрізняється високою швидкістю проведення, максимальною точністю.

У нас ви можете замовити повну діагностику автомобіля або діагностику однієї з систем: гальмівна система, система опалення та охолодження, паливна і вихлопна система. Також ми виконуємо повну діагностику двигуна, устаткування, встановленого на автомобілі.

Говорячи про прайс, ми намагаємося вести демократичну цінову політику. Саме тому клієнтська база нашого автосервісу постійно збільшується, і відповідно, зростає кількість позитивних відгуків. Вартість послуг визначається в індивідуальному порядку залежно від масштабів робіт.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00