Послуги автоелектрика у Львові

Автоелектрик Львів

Як знайти хорошого автоелектрика?

Від рівня роботи автоелектрик Львів залежить надійність і безперебійність всього вашого автомобіля. Толковий автоелектрик Львів зможе грамотно усунути будь-яку проблему та правильно продіагностувати ваше авто. Автомобільний електрик Львів швидко визначить приховані несправності і усуне її за лічені хвилини.
Але де ж можна знайти послуги автоелектрика Львів ? Оголошення в Інтернеті рясніють пропозиціями щодо ремонту. Ми б не радили вам звертати увагу на приватні оголошення в Інтернеті. Там ніхто вам не дасть гарантії, що ви не натрапите на якогось шахрая, який не має ні спеціальної освіти, ні належного досвіду роботи (ремонт проводки, комп’ютерна діагностика та інші послуги автоелектрика ).

Звертатися варто тільки в автосервіс (автомайстерню) з ліцензією, де вам гарантуватимуть якісний ремонт електрики автомобіля і її довгостроковість. У таких автосервісах зазвичай працюють досвідчені фахівці, які мають диплом про технічну освіту. Спеціалісти Автоцентру «Ірен» можуть встановити ксенон Львів, виконати ремонт авто фар Львів чи встановлення парктроніків Львів.

Не варто боятись ставити запитання, що стосуються встановлення сигналізації будь -якої складності , встановлення ксенонів чи встановлення парктроніків. Звертайте увагу на те, з якими автомобілями мають справу автоелектрики того чи іншого сервісу. Всім відомо, що хороший фахівець з ремонту автоелектрики повинен впоратись з будь-яким поставленим завдання, навіть якщо це встановлення ксенону Львів. Також автоелектрик Львів має знати схему електрообладнання автомобіля будь-якої марки.

Не звертайтесь в «сірі» автосервіси, які не мають ліцензії, де вам можуть надати не зовсім якісні послуги за низькою ціною. Дуже зручно, коли доступна послуга автоелектрик на виїзд Львів. Адже, автоелектрик Львів виїзд - це економія вашого часу та відсутність зайвих хлопотів. Також автоелектрик з виїздом Львів виручить при неочікуваних поломках авто.
Ретельно вибирайте та звертайте увагу. чи толковий автоелектрик Львів . Не економте на своїй машині. З Автоцентром «Ірен» Ваша машина завжди буде у безпеці.

Основні несправності автоелектрики

Пройтися по популярних несправностях електрики не просто так як і розібратися в основних електричних вузлах сучасного автомобіля. Складність роботи автоелектрика полягає в першу чергу в тому, що електрообладнання є дуже заплутаною системою великої кількості вузлів, дуже тісно пов`язаних між собою.

АКБ (акумулятор) - серце всьому ланцюгу, що служить осередком для стартового запуску транспортного засобу.

Найпоширеніша причина несправності батареї - її повний розряд. Це може бути викликано закінченням терміну служби АКБ, але частіше за все померлий аккум свідчить про неуважність автовласника (не вимкнені освітлювальні прилади, музика). Тут цілком можна обійтися без допомоги автоелектрика. Симптоми очевидні - машина не заводиться. В ідеалі потрібно зняти батарею і повністю її зарядити. Якщо такої можливості немає - можна попросити «прикурити» або завести машину "зі штовхача». На найближчій СТО вам обов`язково допоможуть запустити двигун за допомогою бустера. Коштує така послуга недорого, присутнє майже у всіх сервісах Львова, а ефект моментальний! Але чи надовго?

Запуск двигуна автоелектриком за допомогою бустера

 

Якщо проблема повторюється, а акумулятор у вас не найстаріший - можливо, що причина криється в замиканні ланцюга, яке його повністю розряджає. Тут вже не обійтися без автоелектрика. Дуже часто, в процесі діагностики, визначається, що причина замикання не надто серйозна - усунути проблему буде досить недорого. Нерідкі випадки, коли неполадки пов`язані з перепадами температури і вологості, які властиві такому місту як Львів, а герметичність проводки і контактів, особливо на старих ТЗ, далека від ідеалів. Але найчастіше «коротун» може засісти в глибині авто. Тут вже фахівцеві доведеться повозитися з виявленням проблем проводки і їх ліквідацією. Так само причиною непрацездатності АКБ може стати непрацюючий генератор, яка не підживлює накопичувач електрикою в процесі їзди.

Генератор - ключовий елемент електрообладнання. Виробляє струм під час руху транспортного засобу, що дозволяє не тільки в потрібному обсязі насичувати електрикою всі необхідні для руху вузли, але і заряджати акумулятор, накопичуючи про запас напруга для автономного електрозабезпечення авто з вимкненим двігателем.Несправність генератора проявляється зазвичай нестабільним освітленням оптики автомобіля (яскравість залежить від оборотів двигуна), регулярною розрядкою акумулятора, а так само характерного механічного шуму, в разі зносу підшипників. Ремонт генератора - досить трудомісткий процес, і без навичок автоелектрика достатньо складно з ним впоратися. Можливо, що буде досить просто перебрати електрогенератор, очистивши його від пилу та іншого сміття. Іноді потрібно оновлення щіток або навіть заміна агрегату в зборі.

Замок запалювання - система запуску стартера автомобіля шляхом повороту ключа. Найчастіше причина несправності криється в поганих контактах самого замку. Вони можуть окислюватися або перегоріти в результаті багаторазових запусків мотора, особливо при нестабільній роботі всієї системи. Мають місце і механічні пошкодження. Якщо не змінювати весь замок запалювання, а усунути тільки причину несправності - такий ремонт у автоелектрика, якщо проаналізувати середні по Львові ціни, вийде недорого.

Стартер - пристрій, що відповідає за запуск двигуна. Якщо при повороті ключа не відбувається зовсім нічого - справа, швидше за все, в проводці, яку потрібно перевірити на предмет можливих витоків електрики. Причина може бути і у внутрішньому ланцюзі самого стартера - потрібно перевірити його обмотку, продзвонити інші контакти. Коли стартер реагує на поворот ключа характерним тріском - швидше за все вийшло з ладу втягує реле. Не виключені і механічні пошкодження вузла: поломка редуктора, вилки або якоря. Для точної діагностики найкраще звернутися до автоелектрика.

Оптика і освітлення автомобіля. Тут все просто. Якщо після заміни лампочки проблема не усунулася, або лампи перегорають систематично - маючи базові знання, можна перевірити блок реле і запобіжників. Якщо там все в порядку, а навичок прозвона ланцюга немає - пора шукати хорошого автоелектрика, так як першопричина може ховатися дуже глибоко, і без спеціального обладнання і навичок не обійтися. Системи управління двигуном, гальмами, коробкою, опаленням і багато іншого. Тут можливо все що завгодно. Найчастіше несправності характеризуються помилками на приладовій панелі. В такому випадку в першу чергу необхідно провести комп`ютерну діагностику на предмет пошуку всіляких помилок, а потім вже працювати над їх усуненням. Очевидно, тут теж навряд чи можна обійтися без спеціального обладнання і грамотного автоелектрика. 

Як вибрати автоелектрика у Львові

Ринок автомобільних послуг Львова переповнений різноманіттям пропозицій по діагностиці і ремонту електрики автомобілів. І діапазон вартості тут відповідний. Можна звернутися в гараж "до Петровича", який зробить все якісно, ​​при цьому зовсім недорого. А можна звернутися до офіціалів, у яких рішення більшості проблем - «під заміну!». У такому випадку ціна навряд чи вас порадує. Тому потрібно шукати золоту середину.
Команда автоелектриків нашого сервісу на Володимира Великого 8, готова запропонувати для вас свої послуги. Новітнє сучасне діагностичне обладнання, а так само наш колосальний досвід, дозволяють зробити недорого і, при цьому, якісно сервісне обслуговування електричних елементів автомобіля будь-якої складності.

 

 

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00