Заміна фільтрів

Заміна фільтрів

Автомобіль за своє життя споживає незліченну кількість палива. Припустимо, що середня витрата палива – 10 л на сотню кілометрів пробігу, то тільки за гарантійний період, рівний у більшості виробників 100 000 км, крізь паливну систему автомобіля пройде приблизно 10 000 літрів палива. А тепер уявімо собі, скільки бруду може принести в систему така кількість палива. Заміна паливного фільтра тут просто необхідна.

Заміна повітряного фільтра – настільки ж важлива як і заміна топливного фільтра та заміна газового фільтра на авто. Якщо цього не зробити вчасно, то ви можете зіткнутися з низкою негативних наслідків. По-перше, зменшиться обсяг повітря, що надходить у двигун. У результаті його не вистачатиме для ефективного спалювання палива. У карбюраторних авто це призведе до різкого зростання витрат палива. У більш сучасних машинах, обладнаних лямбда-зондом і датчиком витрати повітря, цього не станеться, оскільки автоматика коректує кількість поданого палива, проте при цьому знизиться потужність двигуна. На додаток до цього ви можете зіткнутися з проблемами при старті двигуна, повільним розгоном або ривками.

По-друге, підвищується ризик прориву фільтра. Це досить рідкісне явище, яке найчастіше зустрічається при неправильному монтажі або низької якості самої деталі. Якщо ж прорив станеться, то в двигун можуть потрапити абразивні елементи, які сильно підірвуть його ресурс.

І врешті решт, прискорюється знос деталей двигуна. Страждають свічки запалювання, каталізатори, сажові фільтри. А причиною є відкладення, які починають формуватися через неповне згоряння палива. Якщо їх оперативно не видалити, шкода для двигуна може бути дуже серйозною: каталізатор, наприклад, може сплавитися.

Водії, які стежать за своїми автомобілями, знають, що важливим моментом в обслуговуванні машини є регулярна заміна масла і фільтрів ціна. Заміна масляного фільтра - важлива процедура, яку виконують, щоб сміття, що скупчилося в масляному фільтрі не потрапило в нові мастильні матеріали.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00