Діагностика ходової у Львові

Діагностика ходової

Діагностика ходової автомобіля Львів незалежно від марки і моделі автомобіля включає в себе кілька етапів. Зазвичай, щоб комплексно діагностувати всі несправності транспортного засобу, фахівцям потрібно близько 30 хвилин. Тривалість процедури комп`ютерна діагностика авто Львів для однієї системи, наприклад, АБС, займає близько 10-15 хвилин. Щоб упевнитися в правильності дій співробітника сервісного центру, власнику автомобіля важливо знати, як проходить комп’ютерна діагностика Львів.

Зазвичай першим етапом проводиться загальна комп`ютерна діагностика, в ході якої тестування відбувається без активації основних систем. Аналогове тестування на цьому етапі проводиться з метою перевірки системи електрики, а саме з`єднань, акумуляторної батареї і генератора.
При динамічній перевірці машина фіксується на стенді, оснащеному спеціальними датчиками, за допомогою яких дані про роботу систем передаються для подальшого етапу такої процедури як діагностика електрообладнання автомобіля Львів.

На даному етапі видаляється (скидається) зібрана бортовою системою база даних, а також активується керуючий пристрій для збору інформації. Зафіксовані в процесі діагностика автомобілів Львів коди помилок дешифрируются за допомогою професійних додатків. В результаті фахівець отримує точні дані про неполадку будь-якої електронної системи автомобіля завдяки такій процедурі як діагностика ходової Львів ціна.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00