Розвал сходження, 3D геометрія коліс

Розвал сходження

Для чого потрібне розвал сходження?

Існують два параметри, про які повинен знати будь-який автомобіліст. Один з тих, що на слуху - це розвал сходження. Розвалом називають кут між вертикаллю і площиною обертання колеса. Сходження - кут між площиною обертання колеса і напрямком руху машини. Простіше кажучи, розвал сходження Львів це показник паралельності коліс, якщо автомобіль рухається по прямій, а ми дивимося на нього зверху. Вимірюється розвал сходження Львів Кульпарківська як в градусах, так і в міліметрах.

Геометрія коліс Львів може бути позитивною і негативною. У першому випадку передні кромки коліс «дивляться» один на одного, сходяться, у другому - навпаки, розходяться. Неправильний розвал сходження Львів ціна або нехтування ним призведе до того, що покришки зітруться набагато швидше, ніж передбачено. Перевіряти розвал-сходження і коригувати його рекомендується кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу в розвал сходження Львів цілодобово. Залежить це від того, по якому покриттю ви пересувається частіше: по асфальту або ж по грунтовці. Тобто зробити розвал сходження Львів варто кілька разів на рік. Геометрія коліс Львів цілодобово - процедура, яку цілком можна приурочити до сезонної заміни покришок, щоб зайвий раз не витрачатися.

Але якщо ви помітили, що машину тягне в бік, якщо шини почали стиратися, а керованість погіршилася або якщо кермо стоїть криво, машина «плаває» в колії, а радіус повороту направо і ліворуч не однаковий, то вам явно час на таку процедуру як 3d геометрія коліс Львів. Налаштування такої справи як геометрія коліс Львів ціна - важлива робота, яка повинна своєчасно виконуватися із залученням фахівців своєї справи. Головне, щоб перевірка проводилася на сучасному обладнанні за допомогою 3d розвал сходження. Розвал сходження ціна Львів найчастіше відбувається при ударі колеса об перешкоду або при попаданні в яму. У разі пошкодження коліс або елементів підвіски (передній або задній) повинна бути проведена 3d розвал сходження Львів.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00

Залишилися питання?