Розвал сходження, 3D геометрія коліс

Розвал сходження

Для чого потрібне розвал сходження?

Існують два параметри, про які повинен знати будь-який автомобіліст. Один з тих, що на слуху - це розвал сходження. Розвалом називають кут між вертикаллю і площиною обертання колеса. Сходження - кут між площиною обертання колеса і напрямком руху машини. Простіше кажучи, розвал сходження Львів це показник паралельності коліс, якщо автомобіль рухається по прямій, а ми дивимося на нього зверху. Вимірюється розвал сходження Львів Кульпарківська як в градусах, так і в міліметрах.

Геометрія коліс Львів може бути позитивною і негативною. У першому випадку передні кромки коліс «дивляться» один на одного, сходяться, у другому - навпаки, розходяться. Неправильний розвал сходження Львів ціна або нехтування ним призведе до того, що покришки зітруться набагато швидше, ніж передбачено. Перевіряти розвал-сходження і коригувати його рекомендується кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу в розвал сходження Львів цілодобово. Залежить це від того, по якому покриттю ви пересувається частіше: по асфальту або ж по грунтовці. Тобто зробити розвал сходження Львів варто кілька разів на рік. Геометрія коліс Львів цілодобово - процедура, яку цілком можна приурочити до сезонної заміни покришок, щоб зайвий раз не витрачатися.

Але якщо ви помітили, що машину тягне в бік, якщо шини почали стиратися, а керованість погіршилася або якщо кермо стоїть криво, машина «плаває» в колії, а радіус повороту направо і ліворуч не однаковий, то вам явно час на таку процедуру як 3d геометрія коліс Львів. Налаштування такої справи як геометрія коліс Львів ціна - важлива робота, яка повинна своєчасно виконуватися із залученням фахівців своєї справи. Головне, щоб перевірка проводилася на сучасному обладнанні за допомогою 3d розвал сходження. Розвал сходження ціна Львів найчастіше відбувається при ударі колеса об перешкоду або при попаданні в яму. У разі пошкодження коліс або елементів підвіски (передній або задній) повинна бути проведена 3d розвал сходження Львів.

розвал сходження авто

Коли потрібно робити розвал-сходження?розвал сходження перед-зад

 • після проведення ремонту підвіски або заміни її частин;
 • якщо вносилися технологічні зміни в підвіску автомобіля;
 • якщо ваш автомобіль потрапив в ДТП;
 • після сезонної заміни шин;
 • при русі машину «веде» вправо або вліво;
 • вісь керма зміщена відносно осі рульової колонки;
 • при маневруванні колеса не відразу підкоряються командам керма;
 • гума виглядає зношеною і старою;
 • після наїзді на перешкоду, особливо якщо мало місце деформація диска або пошкодження підвіски.

У всіх Ірен Автоцентрі роботи по сход-розвалу проводяться на професійному обладнанні «Hunter». Стенди сходження-розвалу «Hunter» сертифіковані як засоби вимірювання і відповідають міжнародним стандартам якості.

УВАГА! Перевіряти розвал-сходження коліс автомобіля рекомендується не рідше одного разу на рік. Оптимально виконувати цю операцію при сезонної зміні шин після їх отримання зі зберігання.

Коли робити розвал-сходження і чи завжди це потрібно?

геометрія коліс на комп`ютері«Потрібно робити сход-розвал» - практично завжди, навіть після невеликого ремонту підвіски, можна почути від механіків на СТО ці слова. Насправді під «розвалом-сходженням» мають на увазі перевірку і регулювання кутів установки керованих коліс, а іноді і коліс задньої осі.

Практично будь-яке втручання в підвіску, будь то ремонт або профілактика, веде до зміни розвалу-сходження. В яких ситуаціях рекомендується проводити процедуру перевірки стану розвал-сходження?

 • після заміни частин підвіски або її ремонту;
 • після ремонту рульового управління перевіряти обов`язково, а частіше - регулювати сходження. Якщо розвал в нормі або його вдалося відрегулювати, значить все відремонтовано правильно;
 • при появі нерівномірного зносу шин - точно пора поправити кути установки коліс;

Неправильний розвал

Відразу після покупки автомобіля з пробігом варто потурбуватися не тільки заміною витратних матеріалів, а й перевірити стан кутів установки коліс - чи не доведеться міняти гуму через передчасного зносу?
Після деформацій від удару автомобіль може втратити прямолінійність і стійкість. Стало бути, процедура виправдана. Після сезонної заміни шин слід перевірити і відрегулювати стан підвіски автомобіля якщо зимові і літні колеса різного радіусу. Різні настройки можуть призвести до зміни керованості, і як наслідок до небажаних наслідків аж до ДТП.

В інших випадках це просто профілактика для впевненості в своєму авто.

У Ірен Автоцентр адекватна ціна на розвал сходження - 600грн.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00