Заміна масла в АКПП та двигуні

Заміна масла

Коли потрібно міняти масло в двигуні?

Заміна масла Львів - ключова операція техобслуговування автомобіля, яка вимагає певної періодичності. Більш того, при складних умовах експлуатації потрібна частіша заміна масла в двигуні і масляного фільтра. У деяких випадках заміна масла в двигуні має сенс в залежності від сезону. За регламентом автовиробників експрес заміна масла Львів потрібна кожні 10 або 15 тис .км. Або повинна бути повна заміна масла в акпп Львів не рідше ніж раз на рік. Деякі моделі самостійно розраховують, коли необхідна заміна масла в коробці автомат Львів.

При тривалій роботі двигуна в пробках або на високих оборотах робоча температура масла підвищується, воно інтенсивніше деградує і потрібна заміна масла в акпп Львів. А під час коротких міських поїздок мотор не встигає нагрітися до робочих температур і йому необхідна заміна масла акпп Львів. Часті запуски в мороз, їзда в пробках, по бездоріжжю або в спортивних режимах можуть помітно зменшити періодичність заміни до 7-8 тис.км. За рік автомобіль може пройти як 5 тис. Км, так і 30 тис. тому добре, якщо є заміна масла Львів цілодобово . Однак якщо автомобіль за рік не проїжджає регламентоване кількість кілометрів, то слід виконувати рекомендацію щорічної заміни. Навіть якщо автомобіль не їздить, масло все одно з часом окислюється і втрачає свої властивості. У Львів заміна масла потрібно перевіряти його рівень регулярно. Сучасні моделі можуть самостійно сповіщати власника про падіння рівня і потребу заміна масла в коробці передач Львів. Швидке падіння рівня масла - привід для візиту на сервіс, подальшого ремонту. Варто пам’ятати, що заміна масла Львів ціна. може бути різною.

В ідеальному випадку заміна масла в двигуні ціна повинна бути така ж як при останньому обслуговуванні. Масло має бути ідентичне або аналогічного виду з тими ж показниками в`язкості і якості, тобто з аналогічною маркуванням на упаковці. Якщо масло витрачається в межах, які виробник вважає нормальними, то його можна спробувати долити самостійно

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00