Ремонт і заправка кондиціонера у Львові

Ремонт кондиціонера авто

У Львові корки на дорогах - актуальна проблема, з якою кожен водій стикається практично щодня. У літню пору ця проблема стає ще масштабнішою, оскільки просидіти в салоні транспортного засобу, не обладнаного кондиціонером, в 30-ти градусну спеку практично неможливо.

Ірен Автоцентр не перший рік спеціалізується на монтажі автокондиціонерів на всі види транспортних засобів (легкові автомобілі, автобуси, вантажний транспорт), також серед доступних послуг є ремонт автокондиціонерів Львів, заправка кондиціонерів Львів.

Установка автокондиціонерів, заправка кондиціонерів авто Львів та ремонт кондиціонерів авто Львів виконана майстрами нашого автосервісу надає масу переваг, а саме:

Тривалий експлуатаційний термін

Неправильно виконаний монтаж чи ремонт кліматичного агрегату обертається підвищеним зносом і роботою в екстремальних умовах не тільки самого обладнання, а й транспортного засобу в цілому.

Оперативність та якість виконаних послуг

Всі наші майстри мають великий досвід у проведенні подібних робіт, знають всі нюанси цього процесу, таке поєднання якостей дозволяє нам якісно і швидко виконати такі види послуг як діагностика кондиціонерів, заправка кондиціонерів, пошук витоків, заміна трубок,заміна радіатора, заміна компресора, дезінфекція системи, усунення сторонніх запахів.

Економія на ремонті

Ремонт кондиціонерів авто Львів, як правило, потрібний через непрофесійно виконаний монтаж цієї системи. Якщо цей процес виконується фахівцями нашого сервісу, то вам не доведеться зазнавати додаткових витрат у короткостроковому майбутньому. Тож якщо ви у пошуках хорошого місця, де б заправити кондиціонер авто Львів, Ірен Автоцентр- найкраще рішення. Що стосується вартості таких послуг як ремонт кондиціонера авто Львів чи заправка кондиціонера авто ціна Львів, то вона здебільшого залежить від марки автомобіля і складності реалізації завдання.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00