Тойота сервіс у Львові

Тойота сервіс

Японська якість в автоіндустрії відома у всьому світі, а автомобільна корпорація Toyota Motor Corporation є найбільшим в країні виробником моделей у всіх цінових сегментах. Ми не будемо обговорювати тему, яка Тойота надійна і недорога в обслуговуванні. Замість цього пропонуємо всім власникам даної марки, які проживають у Львові, відвідати СТО Ірен Автоцентр. Ремонт, технічне обслуговування ми надаємо повний перелік послуг для автомобілістів. Причому для цього наш автотехцентр пропонує вам обладнання для діагностики і ремонту автомобілів, як у дилера Toyota. Але ціни на ремонт Тойота у Львові у нас нижчі, при цьому якість послуг нітрохи не поступається від дилера.

Ремонт Тойота у Львові

Комплексна комп`ютерна діагностика автомобіля у Львові - дуже відповідальний етап, адже від правильності її проведення залежить багато чого. Якщо несумлінний сервіс вирішить заробляти на клієнтах, і пропонувати непотрібні послуги, то ви можете дорого за це поплатитися. Замість того, щоб змінювати зношену деталь, під заміну йде агрегат повністю, а це вже вартує більше. Ми не займаємося такими речами, так як поважаємо своїх клієнтів. Якщо з автомобілем все в порядку, то ви отримаєте рекомендації від наших майстрів, і поїдете по своїх справах. Ну а якщо несправність є, то ми запропонуємо вам всі можливі способи її усунення. Можете не сумніватися, що в цьому питанні буде знайдено найвигідніший для вас, а не для автосервісу варіант. Компанії, де в автопарку є автомобілі даної марки, які необхідно завжди підтримувати на ходу. Тобто проводити регулярну діагностику, а якщо потрібно, то ремонт авто.
Власники будь-яких моделей і модифікацій бренду, які хочуть отримувати якісно надані послуги за адекватні гроші.

Який вибрати сервіс центр Тойота у Львові

Критерії вибору не особливо відрізняються у автовласників, так як є важливі для всіх моменти:

Якість обладнання, тобто де, а також на чому будуть перевіряти справність систем і агрегатів вашого транспортного засобу. Сюди відносяться стенди для діагностики, оснащення приміщень і навіть інструмент.     Приїжджаючи до нас, ви отримуєте послуги за найвищим розрядом із застосуванням професійного обладнання та фірмового інструменту.

Сертифіковане обладнання - це добре, але також з автомобілем повинні працювати сертифіковані майстри, що володіють великим дилерським досвідом. У Ірен Автоцентр проводиться відбір фахівців, мало того, багато хто з них дуже давно працюють в нашій компанії. Висока кваліфікація майстрів і великий досвід за плечима дозволяють їм справлятися із завданнями будь-якої складності.

Оригінальні запчастини Тойота в наявності стануть перевагою для компанії. Без них ремонт може розтягнутися, а якщо замість оригінальних агрегатів вам пропонують дешеві аналоги, задумайтеся. Така економія не призведе ні до чого хорошого, тим більше, якщо це стосується систем, пов`язаних з безпекою за кермом.

Професійний сервіс японських автомобілів Ірен Автоцентр - послуги

Ми робимо якісно все і навіть більше, ніж дилер Toyota, але дешевше, в тому числі:

Діагностика Тойота Королла, Auris. Будь-клас і тип кузова, включаючи мінівен Hiace, пікап HiLux, маленький міський хетчбек Toyota IQ - комп`ютерна діагностика у нас буде точною і чесною.
Післягарантійне обслуговування автомобіля на найвигідніших для вас умовах. Не важливо яку саме модель і модифікацію ви експлуатуєте: Камрі (Camry), Рав4 (RAV 4) або Хайлендер (Highlander) - ваш авто в надійних руках.

Автоелектрика на Toyota Alphard, Avalon, Toyota Crown, ЗТ 86 (GT 86).

Клієнти користуються по-максимуму пропонованими послугами. А як мінімум двічі в сезон, до нас можна записатися на шиномонтаж. Приїжджайте до нас, незалежно від того, що саме потрібно зробити, якщо вам важлива якість послуг, що надаються за розумною вартістю.

Шиномонтаж і розвал сходження Львів - для всіх авто

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00