Сузукі сервіс у Львові

Сузукі сервіс

Японські автомобілі для кожного водія відомі як одні з найбільш надійних, саме ця відмінність зробило їх такими популярними. Одним з найбільш відомих представників автомобільного ринку країни висхідного сонця є компанія Suzuki. Але навіть найнадійніша машина вимагає своєчасного проведення технічного обслуговування і планового ремонту. СТО «Ірен Автоцентр» пропонує якісний ремонт «Сузукі» у Львові за найвигіднішими цінами в місті.

При обслуговуванні та ремонті використовуються високоякісні видаткові матеріали й оригінальні запчастини, це дозволяє продовжити термін служби авто.
Солідний досвід роботи фахівців і сучасне обладнання робить наш автосервіс «Сузукі» одним з лідерів на цьому ринку. Ми завжди готові запропонувати якісний ремонт будь-якої складності в максимально короткі терміни. Комп`ютеризовані діагностичні стенди дозволяють проводити аналіз роботи всіх систем, блоків управління, а також вузлів і агрегатів швидко і точно.

Також техцентр Suzuki має склад запчастин і витратних матеріалів. У разі відсутності необхідних деталей вони будуть замовлені і доставлені протягом максимально короткого часу. Звертаючись в наш технічний центр, ви не тільки отримує справний автомобіль в ідеальному технічному стані, але і економите свій час.

Модельний ряд Suzuki

Модельний ряд компанії «Сузукі» досить великий і включає в себе великий вибір седанів, кросоверів, мікровенов. Серед найбільш популярних моделей, які звертаються в спеціалізований сервіс «Сузукі» можна виділити:

  • Liana;
  • Grand Vitara;
  • Jimny;
  • Swift;
  • SX4.

Наші фахівці мають досвід роботи практично з усім модельним рядом «Сузукі», що дає гарантію виконання всіх поставлених завдань швидко і якісно.

Незалежно від моделі та покоління, ви можете бути впевнені у високій якості проведення обслуговування або ремонту будь-якої складності. Крім того, на всі виконані роботи ми надаємо гарантію.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00