Шкода сервіс у Львові

Шкода сервіс

Ремонт автомобілів марки Шкода (Skoda) і їх обслуговування рекомендується виконувати своєчасно. Шкода відрізняються відносно високою надійністю вузлів і гарною якістю зборки. Однак така надійність можлива тільки за умови своєчасного технічного обслуговування. Після придбання нового або уживаного Шкода варто задуматися про терміни проведення ТО. Якісний ремонт Шкода у Львові проводиться в СТО Ірен Автоцентр.

Моделі Шкода, які обслуговуємо

  • Fabia
  • Rapid
  • Octavia
  • Yeti
  • Superb
  • Kodiaq
  • Roomster

Особливості ремонту Шкода

Ніщо не ідеально, тому навіть в якісній машині є свої слабкі місця. Звичайно, у кожної моделі вони індивідуальні. Але маючи досвід ремонту Шкода, можна виявити загальні несправності, характерні для більшості моделей чеського виробника.

Ремонт двигуна шкода. Виробник рекомендує міняти масло в двигуні кожні 15 000 км. але ми радимо робити це частіше, хоча б раз в 8 000 км. Це пов`язано з тим що в нашому кліматі пуски двигуна при температурі в 25С з маслом яке пройшло більше 10 000 км. призводить до перескоку ланцюга, тому що натягувач не встигає вчасно натягнути ланцюг. Що не скажеш про зміну масла в КПП, там все чітко за регламентом. Замислюватися про заміну ланцюга ГРМ варто вже починаючи від пробігу в 50 т.км. Необхідно відстежувати його стан і вихід натяжителя. Чітких термінів заміни немає, все індивідуально і залежить від манери їзди і пробігу авто.

Заміна антифризу шкода. Наступний дуже важливий момент це охолодження двигуна. Виробник стверджує що заміна антифризу (охолоджуючої рідини) не вимагається на весь термін експлуатації. А термін експлуатації автомобілів Шкода - п`ять років. Антифриз так само має свій термін служби і вимагає заміни. З кожним роком він втрачає свої охолоджуючі властивості. У різних виробників цей термін варіюється від 3 до 5 років.

Мийка радіатора шкода. Так ж не варто забувати про стан радіатора охолодження двигуном і радіатора кондиціонера. Слідкуйте за чистотою сот радіатора, в ньому не повинно бути бруду, він повинен добре продуватися. Якщо ви помітили що у вас постійно працює вентилятор на холостому ходу - це перша ознака того що з охолодженням двигуна можливо проблеми. Періодично 1 раз в рік потрібно його продування чи мийку радіатора, залежить від умов експлуатації.

Ремонт гальмівної системи шкода. Ваша безпека - це впевнене гальмування. Як у випадку з маслом і антифризом, гальмівна рідина не менш важлива технічна рідина. Вона змінюється в автомобілях Шкода як і у всіх інших кожні 2 роки, незалежно від пробігу. Якщо не міняти рідину протягом 3 і більше років, вони при екстреному гальмуванні просто закипить і гальма можуть відмовити. Стара гальмівна рідина згубно впливає на стан гальмівних трубок, супортів, головного гальмівного циліндра і блоку ABS. Не забувайте при заміні колодок приділяти увагу супортам і стежити за станом пильників гальмівного поршня. Закисання поршня при пошкодженому пильнику призводить до нерівномірного зносу дисків і колодок.

Поломка гідропідсилювача керма на Шкода. Несправність виникає в результаті попадання бруду. Регулярна діагностика вузла в автосервісі допоможе уникнути передчасного виходу з ладу.

Підвіска автомобілів Шкода не вибаглива, але варто робити огляд 1-2 рази на рік. І вчасно міняти зношені сайлентблоки і опори.

Шиномонтаж і геометрія коліс. Сезонна заміна шин і проведення розвалу сходження після втручання в окремі вузли авто - необхідність.

У нас є обладнання, яке дозволить виконати точну діагностику всіх систем автомобіля, встановивши джерело поломки. А наші механіки, що працюють в сфері ремонту авто більше 20 років, швидко і дбайливо усунуть неполадки.

Ремонт Шкода у Львові

Автосервіс VAG по ремонту Шкода - це сучасний сервісний центр, який має повне технічне оснащення і штат досвідчених механіків і електриків. Ми виконуємо складний ремонт електрики і слюсарні роботи. Зателефонуйте нам і ми озвучимо точну вартість ремонту вашого автомобіля і підберемо необхідні запчастини.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00