Seat сервіс у Львові

Сеат сервіс

Автосервіс "Ірен автоцентр" запрошує скористатися послугою ремонту автомобіля Seat. Ми пропонуємо всі роботи виключно від сертифікованих фахівців і з застосуванням передового професійного обладнання. Наші майстри спеціалізуються на транспортних засобах Сеат, що дозволяє зробити ремонт не тільки максимально якісним, але і оперативним. Після закінчення роботи ми будемо раді дати вам кілька слушних порад по експлуатації.

5 причин замовити ремонт seat в нашому автосервісі

  • Висока якість і гарантії. Ми не сумніваємося в кваліфікації наших співробітників, тому абсолютно спокійно пропонуємо гарантію в 1 рік на всі роботи.
  • Власний магазин запчастин. Багатьох автолюбителям прекрасно відомо як доводиться покататися по всьому місту в пошуках тієї чи іншої автозапчастини. У нас все набагато простіше! Ви можете придбати необхідні елементи особисто на СТО або через інтернет-магазин.
  • У нас є! Ми хочемо, щоб ремонт і обслуговування Сеат могли дозволити собі багато автомобілістів, тому проводимо безліч цікавих акцій і пропонуємо знижки, а також бонусні програми. Також на місці розвал сходженння
  • Допомога професіоналів! Ви завжди можете розраховувати на консультацію та поради. Чи не знайшли нічого підходящого в нашому магазині запчастин? Наші співробітники допоможуть підібрати потрібні деталі в іншому магазині або відразу закуплять їх там, де ви вкажете.
  • Комфортні кімнати очікування. Поки нашими майстрами проводиться ремонт або діагностика Seat, ви можете відпочити на зручному дивані за переглядом ТБ


Як ми проводимо ремонт автомобіля Seat?

Ми завжди за індивідуальний підхід, однак, в цілому алгоритм незмінний:

  • Для початку проводиться ретельна діагностика для виявлення несправностей.
  • Після того, як огляд виконаний, майстри виносять вердикт і розписують план майбутніх робіт.
  • План ремонтних процедур узгоджується з замовником і тільки після цього співробітники автоцентру приступають до ремонту.
  • Після того, як необхідні елементи замінені або відремонтовані, відбувається тестування на спеціальному стенді для випробувань. Якщо все добре, то елемент монтується в транспортний засіб назад.
  • Автомобіль повертається власнику.


Львів пропонує своїм жителям багато автосервісів самих різних цінових категорій. Чому ж багато хто все-таки вибирають саме автосервіс Ірен? Тому, що ми - за індивідуальний підхід і думаємо про кожного нашого клієнта, незалежно від замовленої їм послуги. Ми намагаємося зробити сервіс Сеат доступним, зручним і - головне - високоякісним.

Приїжджайте до нас і переконайтеся в цьому самостійно!

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00