Ремонт і планове ТО Nissan у Львові

Нісан сервіс

Дотримання сервісного регламенту Ніссан. Ми не є офіційним дилером компанії Ніссан, однак при обслуговуванні цих автомобілів строго дотримуємося затвердженого регламенту, що дозволяє зберегти офіційну гарантію на автомобіль.

Це наша принципова позиція, так як ніхто краще японських інженерів не знає пристрій автомобілів, які вони створили.

Якісно. Це дійсно один з наших основних принципів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ремонт Nissan був виконаний максимально якісно.

Для цього ми використовуємо переважно оригінальні запчастини або «неоригінал» від перевірених виробників за вашим бажанням. Ми не економом на персоналі. У нас працюють одні з кращих механіків і майстрів у Львові.

Оперативно. Наявність 8 сучасних підйомників. Свій склад запчастин, що нараховує більше 7000 деталей в наявності.

Досвідчені менеджери по запчастинах. Своя служба доставки, якщо чогось не виявилося на складі. Це все складові максимально оперативного ремонту Ніссан. Автомобілі приймаються в день звернення або за попереднім записом.

Комфортно. Час, протягом якого проходить ремонт або діагностика вашого Ніссан, ви можете провести в окремому клієнтському приміщенні.

Для вас зручні дивани і крісла, телевізор з широким вибором каналів, безкоштовний Wi-Fi, кава і снековий апарат.

Прозорі ціни на роботи. Ми не приховуємо наших цін на роботи. Вартість сервісу Ніссан ви можете з`ясувати на цьому сайті. Розрахунок цін ведеться строго за встановленим регламентом і прийнятим нормогодини.

Економія в порівнянні з обслуговуванням у офіційного дилера становить від 30% до 50%.

Гарантія на роботи і деталі. На всі виконані роботи ми даємо документи суворої звітності - замовлення і накладну на встановлені деталі.

У цих документах прописані всі умови гарантії. Стандартна гарантія на деталі ходової складає 10 000 кілометрів або 2 місяці, дивлячись, що настане раніше. На окремі «оригінальні» вузли гарантія розширюється до одного року.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00