Mitsubishi сервіс у Львові

Мітсубісі сервіс

Перебуваєте в пошуках професійного сервісу по ремонту Міцубісі у Львові? СТО «Ірен Автоцентр» спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів різних марок, в тому числі і популярного японського бренду.

Наш автосервіс прагне до того, щоб автовласникам було зручно співпрацювати з нами. Якщо ваш автомобіль несправний, ми з радістю прийдемо вам на допомогу.

Вперше автомобіль під брендом Mitsubishi був випущений в 1917 році і став першим японським серійним транспортним засобом. Назва марки в перекладі означає «три діаманти» і за задумом засновників компанії символізує три принципи, що лежать в основі діяльності концерну: чесність, високу соціальну відповідальність і прагнення до міжнародного партнерства.

Сьогодні концерн поставляє автомобілі більш ніж у півтори сотні країн, в тому числі бренд користується популярністю в українських споживачів. У модельний ряд Мітсубісі входять легкові авто, позашляховики, вантажівки і спецтехніка.

Автосервіс Міцубісі - якість з гарантією

Звертаючись в автосервіс Міцубісі, ви отримаєте повний спектр послуг для вашого автомобіля оперативно і з високою якістю. Наші станції техобслуговування є офіційними партнерами компанії Bosch і завжди дотримуються регламент проведення робіт з ремонту та обслуговування.

Технічна база сучасного рівня

СТО «Ірен Автоцентр» оснащена новітнім обладнанням для проведення робіт, в тому числі стендами для легкових автомобілів і мікроавтобусів, спеціалізованими сканерами, сучасним інструментом. Ми гарантуємо, що ремонтні роботи будуть виконані бездоганно, і надаємо на них 1 рік гарантії. До слова, у нас відсутні звернення від автовласників по одній і тій же проблемі.

Цінова політика

Вартість робіт в автосервісі «Ірен Автоцентр» приємно здивує вас: ми підтримуємо доступну середньоринкову ціну ремонту різних систем і вузлів Mitsubishi. Прайс-лист на послуги СТО представлений на нашому сайті.

Ми завжди виконуємо тільки дійсно необхідні роботи, і в своєму чеку ви не побачите приписаних операцій. Ми прагнемо до того, щоб одного разу звернувшись до нас, ви залишилися в числі постійних клієнтів.

Крім того, з Mitsubishi сервісами ви можете і заощадити. Зверніть увагу на бонусну програму і різні акції, пропоновані нашим СТО. Беручи участь в них, ви можете знижувати вартість ремонту і обслуговування без шкоди якості. Пропонуємо вам зареєструватися на сайті, щоб завжди бути в курсі наших спецпропозицій.

Компетентні фахівці для якісного ремонту

Якісний ремонт неможливий без кваліфікованого кадрового складу. І ми не дарма вважаємо майстрів компанії «Ірен Автоцентр» у Львові нашою гордістю.

Наші фахівці:

  • мають великий досвід роботи з автомобілями Mitsubishi;
  • проходили професійне навчання у нашого партнера - компанії Bosch;
  • регулярно беруть участь у семінарах і тренінгах виробників автомобілів, запчастин і навчальних програмах онлайн-школи СТО.
  • Вирішуємо будь-які завдання по авторемонту


Автосервіс Мітсубісі виконує різні завдання, пов`язані з обслуговуванням транспортного засобу.

У нас будуть проведені:

  • Комп`ютерна діагностика авто для визначення несправності перед проведенням ремонту Mitsubishi або як самостійна послуга.
  • Всі види ремонту транспортного засобу.
  • Технічне обслуговування, в тому числі гарантійних автомобілів. Також доступний шиномонтаж і геометрія коліс
  • Можливість придбання запчастин для вашого авто в нашому інтернет-магазині.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00