Мерседес сервіс у Львові

Мерседес сервіс

Будь-якому автомобілю потрібно систематичне обслуговування, і Мерседес в цьому плані не виняток. Причому, обслуговувати машину турботливий господар починає з самого моменту її придбання не залежно від того, новий чи це автомобіль або з пробігом.

Як правило, обслуговування машини в гарантійний період (для більшості мерседесів він становить три календарні роки або 200 тис. Км. Пробігу) здійснюється на дилерській СТО - тим самим власник машини зберігає на неї гарантію виробника. Але з закінченням терміну гарантії перед автовласником постає питання: чи продовжувати обслуговування в фірмовому сервісному центрі або знайти СТО дешевше. Адже не секрет, що дилерський сервіс істотно - як мінімум, на чверть - дорожче. Що ж, спробуємо розібратися в цьому питанні. І нехай наша думка буде суб`єктивною, але вона підтверджено конкретними цифрами і логічними викладками.

Ремонт та обслуговування Мерседес у Львові

Отже, післягарантійне обслуговування Мерседес  у Львові можна продовжити і на дилерській СТО - тієї самої, де ви обслуговували машину до закінчення гарантійних зобов`язань її виробника. Переваг тут, як мінімум, дві:


По-перше, безсумнівну якість обслуговування. Якщо ви три роки здійснювали всі штатні ТО свого автомобіля тут, то вже встигли в цьому переконатися. В іншому випадку ви б давно перестали користуватися їх послугами;
По-друге, напевно за цей час у вашого чотириколісного друга і помічника з`явився свій «лікуючий лікар» - майстер, який встиг вивчити машину, знає про всі її слабкі місця і знає, на що при черговому огляді слід звернути найпильнішу увагу. Наявність такого фахівця істотно збільшує якість обслуговування автомобіля, коли все його несправності виявляються на самій ранній стадії їх виникнення, а деякі і зовсім попереджаються.

Не забувайте, що при цьому ви продовжуєте платити за обслуговування машини істотно більше, ніж платили б в неавторизованих сервісі. Причина тому аж ніяк не несумлінність дилера або його жадібність, а особливості ціноутворення на СТО різних типів. До того ж, на дилерській станції в якості запчастин вам можуть запропонувати виключно оригінальні деталі і ні в якому разі не їх аналоги, нехай навіть вони виготовлені за ліцензією і в плані якості і надійності нічим не поступаються першим. Такі зобов`язання дилерській СТО перед виробником автомобіля. Все це, поза всяким сумнівом, працює на подорожчання обслуговування та ремонтів. А адже з віком всі вузли і деталі автомобіля зношуються все інтенсивніше і ремонти машині потрібні все частіше і частіше - тут вже одними плановими замінами расходников і затягуванням розбовталося вузлів не обійдешся. Відповідно, і переплачувати в процесі кожного ТО і ремонту доводиться все більше і більше.
При цьому головна перевага, яку дає ремонт Мерседес у Львові у дилера - право на гарантійний ремонт в разі виявлення заводського браку - після закінчення гарантійного терміну автоматично зникає. Так чи має сенс переплачувати? Як зберегти залишилися дві переваги, але платити за обслуговування більш адекватну ціну і при цьому не втратити в якості обслуговування? Та й взагалі, чи можливо це?

Як правильно зробити ремонт Мерседес у Львові: чому обирають нас

Так показує багаторічний досвід роботи нашої компанії, а також історії наших численних клієнтів, власників мерседесів різних моделей і різних років випуску. Ми спеціалізуємося на обслуговуванні та ремонті автомобілів цієї марки давно і володіємо всім необхідним, щоб всі наші клієнти - і разові, і постійні - були впевнені в якості всіх послуг, які ми надаємо.

Перше наша перевага - це високопрофесійні фахівці, що працюють в нашому сервісі. Всі вони мають кваліфікацію, що дозволяє їм здійснювати ремонт Мерседес у Львові на високому європейському рівні. Твердження, що справжніх професіоналів можна зустріти лише на «фірмових» СТО, не більше, ніж вигадка. Це риба шукає, де глибше, а людина - де краще умови праці та вища заробітна плата. Тому-то нам і вдалося створити команду професіоналів - майстрів різних автомобільних спеціальностей - здатних вирішувати найскладніші завдання.

Допомагає їм в цьому комплекс найсучаснішого ремонтно-діагностичного обладнання, яким володіє наша СТО. Крім того на місці робимо розвал сходження. Не секрет, що сучасні автомобілі і, в першу чергу, представники розглянутої нами знаменитої німецької марки, давно не схожі на своїх навіть зовсім недавніх попередників. Велика кількість електроніки і інших оригінальних технічних рішень в них настільки висока, що без застосування сучасних технологій ремонтувати їх вже неможливо. Навіть діагностику.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00