Mazda сервіс у Львові

Мазда сервіс

Одним з лідерів світового ринку є японські автомобілі «Мазда», які всім відомі завдяки своїй надійності і сучасному дизайну. Японські машини завжди славилися технологічними двигунами і трансмісіями, що робить їх одночасно продуктивними і надійними. Проте, пробіг робить негативний вплив на всі вузли та агрегати. Також позначаються і погані дороги. Плановий або капітальний ремонт «Мазда» у Львові завжди доступний в сервісному центрі «Ірен Автоцентр».

Нинішні японські автомобілі виділяються не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і сучасними електронними системами управління двигуном, коробкою перемикання передач і іншими вузлами. У зв`язку з цим ремонт Mazda неможливий без спеціального комп`ютеризованого обладнання для діагностики і настройки роботи ДВЗ. У нашому автоцентрі встановлена ​​найсучасніша техніка, яка призначена спеціально для автомобілів марки «Мазда».

Регулярна діагностика - запорука безпроблемного експлуатації машини, оскільки дає можливість провести ремонтні роботи до появи серйозних поломок.

Мазда СТО у Львові

Наш автосервіс «Мазда» гарантує високу якість всіх ремонтних робіт за рахунок великого досвіду фахівців, а також використання оригінальних запчастин і якісних витратних матеріалів. Майстри центру «Ірен Автоцентр» досконало знають пристрої всіх моделей, що гарантує якісний технічний сервіс «Ірен» в максимально короткі терміни.

Модельний ряд машин марки Mazda

За всі роки виробництва модельний ряд японського концерну «Мазда» налічує досить велику кількість моделей. За рахунок своєї надійності і елегантного дизайну навіть моделі у віці, як і раніше користуються попитом. На сьогоднішній день найбільш популярні наступні моделі:

  • Mazda 2 - компактний і маневрений хетчбек, що ідеально підходить для щоденної експлуатації в міських пробках; його мініатюрні розміри дозволяють швидко знайти місце для паркування, не заважаючи проїзду інших учасників дорожнього руху;
  • Mazda 3 - являє собою автомобіль класу С і випускається в кузовах седан і хетчбек, для любителів швидкості також є спортивна версія цієї моделі з приставкою MPS;
  • Mazda 6 - автомобіль D-класу, солідний зовнішній вигляд і комфортний салон роблять його серйозним конкурентом більш дорогим автомобільним брендам;
  • Кросовери і позашляховики CX-5, CX-7, CX-9 - це комбінація сучасного дизайну і підвищеної прохідності, високий кліренс і м`яка підвіска дозволяють з комфортом рухатися по дорогах з поганим дорожнім покриттям.

Варто відзначити, що перераховані далеко не всі моделі, ремонтом і обслуговуванням яких займається наш спеціалізований сервіс «Ірен». Досвід роботи майстрів дозволяє провести якісний ремонт будь-якої моделі незалежно від її року випуску і пробігу. В наявності на власному складі завжди великий вибір запчастин, а в разі необхідності доставка відсутніх деталей займає від двох годин до декількох днів. Ми пропонуємо якісний сервіс Mazda всім жителям Львова. А також розвал сходження після ремонту ходової.

Високотехнологічні двигуни японських автовиробників вимагають особливої ​​уваги до якості витратних матеріалів, особливо моторного масла. Регулярна заміна рекомендованого моторного масла позитивно відіб`ється на роботі і ресурсі силового агрегату.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00