Land Rover сервіс у Львові

Ленд ровер сервіс

При створенні Land Rover використовуються найостанніші технологічні розробки, складні електронні пристрої та системи, саме тому ремонт цих автомобілів вимагає не тільки високого професіоналізму, а й застосування оригінального устаткування і інструменту. Будучи передовим автосервісом, ми маємо прекрасно технічно оснащений сервісний центр з ремонту та обслуговування Land Rover: Defender, Freelander, Discovery, Range Rover Sport, Evoque і ін. В розпорядженні автосервісу - високоточна сучасна діагностична апаратура для швидкого і достовірного з`ясування несправностей. При виконанні діагностики і ремонту наші фахівці керуються інструкціями та стандартами безпосередньо заводу-виготовлювача, що дозволяє максимально ефективно і без негативних наслідків вирішувати всі виниклі проблеми.

Ми виконуємо ремонт Land Rover у Львові - Freelander 2, Discovery 3, 4, Range Rover і інших моделей, працюємо як з моделями останнього покоління, так і з автомобілями минулих років. Виконуємо ремонт будь-якої складності, плановий і профілактичний у СТО Львів.

Ремонт Land Rover - послуги

  • Планове технічне обслуговування (ТО)
  • всі види слюсарно-механічних та електричних робіт;
  • ремонт КПП, рульового механізму, ходової частини Land Rover;
  • розвал сходження
  • шиномонтаж;
  • ремонт електроніки;
  • ремонт і заправку кондиціонерів.

Високий рівень технічного обслуговування, що забезпечується висококваліфікованими робітниками Land Rover, дозволить автовласникам в повній мірі оцінити переваги їх вибору. Довіряючи ремонт Рендж Ровер, Фрілендер, Дефендер, Діскавері 4 і інших моделей досвідченим сертифікованим фахівцям, Ви можете бути впевнені в тому, що проблема буде виявлена ​​і ліквідована максимально швидко і якісно. Дотримання рекомендацій заводу-виготовлювача, дотримання встановлених технологій ремонту, використання спеціалізованої діагностичної апаратури, інструменту, оригінальних запчастин дозволяє добитися чудового результату в усуненні несправностей. На виконані ремонтні роботи видається гарантія.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00