Lexus сервіс у Львові

Лексус сервіс

Коли у власника автомобіля Lexus виникає необхідність звернутися до спеціалізованого сервісного центру Lexus, то він має право вибору. Тим більше, що автосервіси Lexus у Львові з адресами, телефонами, цінами, відгуками відвідувачів і фото, можна легко знайти в інтернеті. Але, безумовно, варто ознайомитися з умовами співпраці в Ірен Автоцентрі перш, ніж приймати рішення.

Уже понад 16 років ми виконуємо якісний ремонт Лексус у Львові на сертифікованому обладнанні за доступними цінами. В тому числі, ми проводимо післягарантійне обслуговування автомобілів, виконуємо ТО.

Важливо відзначити, Ірен Автоцентр, це мультибрендовий автосервіс. Але, якщо до нас приїжджає володар автомобіля Lexus, то будьте впевнені, що за роботу з вашим авто візьметься кваліфікований майстер з дилерським досвідом Lexus.

Ремонт Лексус у Львові

Lexus - преміальні авто концерну Тойота. Післягарантійний сервіс і ремонт автомобілів Лексус у Львові можна виконувати на офіційний чи інших СТО. Тоді, чому вам потрібно звернутися саме до нас?
Наведемо три аргументи на користь вибору компанії Ірен Автоцентр, хоча, повірте, їх набагато більше.

3 причини вибрати наш техцентр Lexus

Гарантії на роботи в сумнівному сервісі ніхто не дасть, в Ірен Автоцентрі вам надається розширена гарантія на роботи до трьох років. Погодьтеся, що ми не стали б пропонувати такі умови, якщо не були б впевнені в якості послуг, що надаються.
Де, як і на чому виконується діагностика автомобіля Лексус - це важливо. Сьогодні виробники авто не налаштовані на те, щоб будь-які діагностичні стенди та інструмент могли усунути несправність. У нас на території є обладнані бокси і приміщення, встановлено оригінальне обладнання, і застосовуються фірмові інструменти і стенди. Звичайно ж, автосервіси Львова рідко можуть дозволити собі купувати дилерське обладнання для ремонту Лексус, а ми робимо це для вас. Після двох перерахованих пунктів, ви вже розумієте, що конкурувати з нами за якістю може тільки офіційний дилер Lexus. Тому наведемо третій аргумент на користь вибору Ірен Автоцентру.
Роботи по ремонту Lexus у нас проводять досвідчені фахівці найвищої кваліфікації, досвід роботи на продавця у них, безумовно, є. Але головне, що за якісно виконані роботи ви заплатите менше, ніж у офіціалів, отримавши таку саму послугу. Якщо додати до цього клієнтоорієнтованість наших співробітників і індивідуальний підхід до клієнта, то ставати очевидно, що вам варто звернутися до нас.

Ми впевнені, що приїхавши до нас одного разу, ви зробите вибір на користь нашої компанії на довгі роки. Ремонт Лексус поруч! Адже ми знаходимося у Львові. Просто зателефонуйте, і вам стануть доступні всі наші послуги.

З якими автомобілями працює Автосервіс Ірен у Львові

Модельний ряд Lexus передбачає, що ви можете підібрати автомобіль на будь-який смак і гаманець. Ми ж, у свою чергу, готові надати повний перелік послуг автовласникам, які експлуатують будь-яку модель Лексус, в тому числі:

  • Автомобілі середнього класу в кузові седан - IS (Лексус ІС).
  • Седан представницького класу LS. Якщо вам зустрічається індекс H, то модифікація Лексус Гібрид. За подовжену колісну базу Лексус ЛС (лонг) доведеться заплатити більше, ніж якщо ви вирішите придбати середній клас, але воно того варте.
  • Лінійка Лексус Бізнес - ES, GS, спортивні автомобілі Лексус GS-F.
  • Моделі Лексус позашляховика і моделі кросоверів Лексус: NX, LX, RX, UX, GX.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00