Chrysler сервіс у Львові

Крайслер сервіс

Автомобілі американської корпорації Chrysler - це справжнє втілення американської мрії - витончені, швидкі, економічні та технічно досконалі ці машини вже давно стали живим втіленням швидкості і престижу. За весь час випуску автомобілів преміум-класу компанія Крайслер зарекомендувала себе як революціонер і новатор в області автомобілебудування. Так, гальмівна система з повітряним охолодженням, а також V-8 подібний двигун першими почали встановлюватися на автомобілях Chrysler. Однак, навіть найсучасніший автомобіль повинен проходити сервісне обслуговування і поточний ремонт. Адже при експлуатації автомобіля відбувається природний знос його механізмів і агрегатів, що вимагає постійної уваги. В автосервісі Крайслер "Ірен Автоцентр» пропонують обслуговування автомобілів сімейства в справному стані всіх років випуску і модифікацій у Львові.

НАПРЯМКИ РЕМОНТУ КРАЙСЛЕР

Технічне обслуговування (ТО). Підтримання автомобіля, а також його окремих механізмів і агрегатів в справному стані протягом усього терміну експлуатації, забезпечується комплексом профілактичних заходів. Що складаються з перевірки працездатності агрегатів і механізмів автомобіля, заміни витратних матеріалів та поточного ремонту. Звертаємо увагу, що автосервіс Ірен може включати, як повний перелік заходів, так і окремі елементи сервісного обслуговування рекомендованих виробником. Механіки «Ірен Автоцентр» прагнуть запропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальне співвідношення якість-ціна при проведенні поточного обслуговування, враховуючи при цьому побажання автовласників і умови експлуатації.

Комп`ютерна діагностика та ремонт двигуна в автосервісі Ірен. Одним з найдорожчих і складних механізмів автомобіля, є двигун. В силу того, що він схильний до підвищеним тепловим навантаженням, а його вузли - труться, то велика частина технічного обслуговування включає в себе заходи спрямовані на діагностику та перевірку справності систем силової установки. Що дозволяє запобігти капітальному ремонту Крайслера до повного вироблення мото-ресурсу двигуна. Початковий етап будь-якого ремонту - діагностика, що дозволяє визначити несправність на ранньому етапі і недорого усунути її. Професіоналізм і практичний досвід механіків автосервісу, дозволяє здійснювати ремонт двигунів будь-якої складності з використанням найсучаснішого діагностичного та ремонтного обладнання.

Комп`ютерна діагностика та ремонт АКПП, МКПП. Трансмісія сучасних автомобілів Крайслер має складний пристрій і без наявності сучасного обладнання виявити поломку на ранній стадії практично неможливо. Найчастіше ремонт Крайслер, пов`язаний з трансмісією, може бути викликаний саме несвоєчасністю виявлення початкових ознак поломки. Крім того, спроба самостійного ремонту елементів трансмісії може погіршити ситуацію, і прагнення автовласника зробити ремонт трансмісії таким чином дешево може повністю вивести вузли і механізми трансмісії з ладу. Механікам автосервісу Крайслер неодноразово доводилося стикатися з подібними ситуаціями, що викликало необхідність дорогого ремонту, а то й повної заміни деяких агрегатів трансмісії, вартість яких може виявитися досить значною.

Заміна масла, фільтрів та інших розхідників. Розвал сходження. У нашому автоцентрі крім кваліфікованих працівників є можливість замовлення запчастини на місці, якщо її немає в наявності.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00