KIA сервіс у Львові

Кіа сервіс

Ірен Автоцентр має всі засоби для обслуговування і ремонту автомобілів KIA. Приміщення СТО мають професійне новітнє оснащення для проведення різних робіт. Виконуємо технічне обслуговування і ремонт KIA Rio, Ceed, Sorento, Soul, Spornage і інших моделей. Всі дії проводяться в строго встановлені терміни без запізнень. Фахівці мають великий досвід роботи в сфері обслуговування автомобілів, і володіють технічними знаннями.

Ремонт КІА - послуги

Ірен Автоцентр пропонує послуги повного спектру обслуговування і ремонтних робіт:


У наявності та під замовлення, є оригінальні запасні частини і аксесуари. У штаті компанії працюють сертифіковані співробітники з досвідом більше десяти років. Багатофункціональний сервіс KIA у Львові проводить різноманітні акції. Також, є накопичувальна дисконтна система для постійних клієнтів. На всі вироблені роботи поширюється гарантія якості.

Чому самостійні роботи вийдуть набагато дорожче

Самостійний ремонт KIA і діагностичні роботи не вітаються, оскільки бажання заощадити, може обійтися набагато дорожче, ніж проведення професійного обслуговування. Всі ремонтні маніпуляції вимагають глибоких технічних знань, нормативів і стандартів, що пред`являються виробником до тих, чи інших робіт. Часто доводиться переробляти неякісні роботи приватних майстрів, і усувати додаткові несправності і міняти деталі. Це обходиться додатковими витратами для власника автомобіля.

Запис на сервіс Kia

Записатися в сервісний центр KIA можна онлайн, на офіційному сайті Ірен Автоцентр. Запис можливий на будь-який зручний час і день. При доставці автомобіля на певну годину, виключені очікування і черги - транспортний засіб відразу ж приймається в роботу. При проведенні швидких робіт, на базі технічного центру передбачений зручний і затишний зал очікування, з кафетерієм, де можна випити кави, почитати журнал чи подивитися телевізор.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00