Форд сервіс у Львові

Форд сервіс

Технічне обслуговування - це не тільки заміна масла і декількох фільтрів. Під час технічного обслуговування механіки перевіряють всі вузли і системи Вашого автомобіля. Своєчасне проведення технічного обслуговування дозволяє вчасно помітити, що зношуються елементи (наприклад, гальмівні колодки або гальмівні диски) і вимагають заміни. Саме під час технічного обслуговування найчастіше діагностуються несправності вузлів і агрегатів.

Проведення планового ТО в суворій відповідності з регламентом виробника і з використанням оригінальних запчастин є запорукою надійної роботи Вашого Ford і дозволить істотно збільшити термін його експлуатації.

Пам`ятайте, що моторне масло потрібно міняти частіше, ніж передбачено регламентом технічного обслуговування, якщо автомобіль використовується в складних умовах, таких як:

  • короткі поїздки на відстань менше 15 км в зимовий період,
  • тривала робота двигуна на холостому ходу, наприклад в пробках,
  • буксирування вантажного або житлового причепа,
  • часті поїздки з завантаженим багажником.

Причиною тому - збільшені навантаження на двигун. Знос двигуна і моторного масла залежить не стільки від пробігу Вашого автомобіля, скільки від тривалості роботи двигуна. При низьких і середніх швидкостях масло втрачає свої властивості раніше регламентованого пробігу 15 тис. км (або 1 року). Тому важливо міняти масло не тільки по пробігу, але по його виробленні, враховуючи зазначені вище умови експлуатації. Якщо по бортовому комп`ютеру середня швидкість руху Вашого автомобіля складає менше 30 км / год, то заміну масла рекомендується проводити в 2 рази частіше регламенту, тобто кожні 7500 км (або 6 міс.).

Проведення планового ТО за регламентом американської компанії гарантує надійність і безпеку Вашого авто, дозволяє збільшити його робочий ресурс.

Технічне обслуговування автомобілів Ford не обмежується лише заміною масла і фільтрів. В ході ТО проводиться повна діагностика транспортного засобу. Фахівці оцінюють стан усіх агрегатів і вузлів - мотора, зчеплення, освітлення, трансмісії, рульового управління, гальм і інших найважливіших систем авто. Це дозволяє виявити неполадки і оперативно їх усунути.

Обслуговування Форд виконують майстри Ірен Автоцентр у Львові. Всі фахівці пройшли навчання у виробника і підтвердили свої знання в ході атестації. Вони дотримуються регламент технічного обслуговування Форд, працюють тільки з оригінальними запчастинами та якісними витратними матеріалами.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00