Dodge сервіс у Львові

Додж сервіс

Автомобілі американської марки Dodge заслужено займають лідируючі місця на ринку за обсягом продажів і рекордно низькі позиції за кількістю звернень в автосервіс. Все це відбувається з тієї простої причини, що інженери компанії мають величезний досвід, а сама марка Dodge є дочірньою компанією корпорації Chrysler. Ця компанія була заснована в 1900 році і спочатку спеціалізувалася на комплектуючих і запчастинах для автомобілів. Звичайно ж, як і будь-яка інша компанія, вона придбала свою популярність не відразу, але сьогодні це одна з найбільш розвинених автомобільних корпорацій в усьому світі.

РОБОТИ ПО РЕМОНТУ ДОДЖ

Технічне обслуговування ТО Dodge. Ремонт Додж у Львові здійснюється не тільки в сервісних центрах, а й у приватних станціях техобслуговування, таких, наприклад, як наша компанія Ірен Автоцентр. Саме тут ви зможете скористатися унікальними послугами: до вашої уваги не тільки ремонт Dodge, а й якісна повна діагностика, яка найбільш точно визначить характер будь-якої несправності. Також працює шиномонтаж.

Комп`ютерна діагностика та ремонт двигуна Dodge. Ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш автомобіль буде в надійних руках. Якісний і недорогий сервіс Додж тепер доступний абсолютно кожному власнику автомобіля даної марки. Всім відомо, що двигун - це гордість компанії, тому як саме ця деталь автомобіля вважається однією з найбільш якісних у всьому світі. Це, в свою чергу, означає, що автомобільний сервіс Додж по частині двигунів затребуваний мало в силу надійності даного агрегату. Але все ж, неякісний бензин і надмірні навантаження можуть впливати на нього досить згубно, і сподіватися на те, що двигун можна відремонтувати дешево - не варто. Пам`ятайте: двигун хоч і надійний, але постійні випробування його на міцність можуть привести до досить сумних наслідків.

Комп`ютерна діагностика та ремонт МКПП, АКПП Dodge. Автосервіс Додж, вартість якого визначається в залежності від характеру поломки, в Ірен Автоцентр поширюється ще й на ремонт трансмісії, яка, як відомо, грає не менш важливу роль, ніж сам двигун. Саме з цієї простої причини ми наполегливо рекомендуємо використовувати виключно оригінальні деталі, ціна яких нехай і буде вище, але також вища буде і їх надійність. З цієї причини ви можете замовити і купити у нас нову трансмісію в зборі, або абсолютно будь-яку деталь до неї, і відразу ж встановити її в ваш автомобіль.

ДОДАТКОВІ РОБОТИ ПО РЕМОНТУ ДОДЖ

Заміна масла Dodge. Як і всі інші автомобілі, Dodge також потребує і в своєчасній заміні масла, тому як навіть його надійний двигун не зможе довго працювати «в суху». Відомо, що багато станції технічного обслуговування використовують алгоритм «швидкої» заміни - вони не очищають двигун від залишків відпрацьованого масла, просто зливаючи все те, що «зіллється» і заливаючи нове. У нашому автосервісі Додж ви завжди можете бути впевнені - нове масло буде залито тільки після того, як 100% відпрацювання буде виведено з двигуна. Це дасть гарантію найбільшої ефективності при роботі двигуна, а також в значній мірі збільшить його ресурс.

Заміна гальмівних колодок Dodge. Крім всіх перерахованих вище пунктів, ремонт авто Dodge часто включає заміну гальмівних колодок, яка необхідна після того, як з`являються перші ознаки ослаблення їх дії. Звичайно ж, ви можете спочатку навіть не помічати ослаблення дії колодок, тому наші експерти наполегливо рекомендують проводити планову діагностику автомобіля як мінімум один раз на півроку. Необхідно пам`ятати, що гальмівні колодки - це, в першу чергу, ваша безпека та оточуючих.

Розвал схоження - необхідних після втручання в окремі вузли ходової

Консультація спеціалістів Ірен Автоцентр безкоштовна!

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00