Субару сервіс у Львові

Cубару сервіс

Якщо вам необхідний ремонт Субару у Львові, звертайтеся на станцію технічного обслуговування «Ірен Автоцентр». Наше СТО - це автосервіс, де є кваліфіковані працівники і новітнє обладнання.

Наш сервіс завжди готовий прийти на допомогу нашим клієнтам, розуміючи, що поломка автомобіля - це певний стрес для кожного водія.

Професійний автосервіс Субару

Історія японського концерну, що випускає автомобілі Субару, почалася в 1917 році зі створення заводу з виробництва літаків. Subaru - так називається скупчення шести зірок в сузір`ї Тельця - не випадково стало назвою японського автомобільного бренду. Вся справа в тому, що компанія Fuji Heavy Industries Ltd з`явилася в результаті злиття шести організацій. Перший пасажирський автомобіль концерну був представлений автолюбителям в 1954 році.

У модельний ряд Субару входять легкові машини, позашляховики, спортивні транспортні засоби. Всі автомобілі бренду відрізняються вдалим зовнішнім виглядом, що забезпечує їх популярність у споживачів. Також не можна не відзначити і фірмові особливості Subaru: повний привід, опозитні двигуни.

СТО Ірен Автоцентр пропонує

В автосервісах «Ірен» ремонт Субару у Львові виконується з неухильним дотриманням п`яти принципів:

  • Оперативність виконання замовлень
  • Якісне вирішення поставлених завдань
  • Широкий спектр послуг, що надаються, шиномонтаж і за потреби 3д геометрія коліс
  • Узгодження з замовником виконуваних операцій
  • Гарантія на всі роботи

Саме тому все більше автовласників звертаються в Субару сервіс. В інтернеті ви можете прочитати відгуки наших клієнтів - власників автомобілів японської марки, а також відгуки майстрів про проведені ними роботи. Ми завжди раді відгукам і конструктивній критиці, що допомагає нам розвиватися і ставати краще для вас.

 

На СТО «Ірен Автоцентр» надаються найбільш затребувані види послуг для автомобілів Subaru:

Комп`ютерна діагностика

Дана процедура має велике значення для визначення причини і локалізації поломки перед проведенням безпосередньо ремонту Subaru. Також вона потрібна при виникненні збоїв у роботі електронних систем авто і загорянні контрольної лампи на приладовій панелі. В цьому випадку діагностика допоможе виявити і усунути помилку.

Автосервіси «Ірен» мають у своєму розпорядженні високоточні сканери, в тому числі для діагностики дизельних двигунів, що дозволяє їм швидко і кваліфіковано виявити будь-яку проблему.

Ремонт транспортного засобу

На СТО «Ірен» є все необхідне обладнання для проведення робіт по ремонту транспортних засобів. Це дозволяє нам виконувати будь-які замовлення від заправки кондиціонера до капітального ремонту Субару. На всі роботи надається 1 рік гарантії.

За оперативність і якість виконання робіт відповідають співробітники автосервісів - професіонали з великим стажем роботи, що пройшли профільне навчання. Для постійного вдосконалення своїх навичок майстра СТО Субару беруть участь в навчальних програмах, організованих автовиробниками і виробниками деталей для транспортних засобів.

Технічне обслуговування

Техобслуговування є однією з найважливіших процедур для забезпечення довгого терміну служби і стабільної роботи транспортного засобу. З рекомендованими термінами проходження ТО для вашого автомобіля ви можете ознайомитися в сервісній книжці вашого авто або порадитися з фахівцями автосервісів Субару.

Контакти

068 46 46 373 - Шиномонтаж

068 46 46 383 - СТО сервіс

068 46 46 393 - Автозапчастини

вулиця Володимира Великого, 8а, Львів

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ:
09:00–20:00
СУБОТА: 09:00–16:00